Uživatel nepřihlášen
KeerGeek
RSS kanál blogu
Píše: KeerGeek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.

Mód do zaklínače 3?

Úterý 20.12.2016 00:25 - Autor: KeerGeek
To se mi líbí
Mód do zaklínače 3?

The Witcher 3 HD Reworked Project

Zaklínač 3(alá The Witcher 3), už jenom tento název v řadě hráčů vyvolá vzpomínky na pěkně propařené večery v roli Geralta, který se musíel postavit divokému honu. [proč?, zahrajte si]

Vím o pár hráčích(sám jsem jím byl donedávna), kteří si nechtějí hru žádným způsobem módovat, ani jakkoli upravovat, prostě chtějí mít hru takovou, jaká vyšla z polských dílen, ovšem toto je někdy chyba a u této hry ještě větší.

Tento mód nepřinese nic jiného, než jen prosté přepracování textur, jak už může napovídat název tohoto módu.

Textury jsou věrohodnější, detailnější a na pohled příjemnější (viz. obrázek, video...).

A jak to vůbec nainstalovat? Snadněni by to snad už ani nešlo, prostě si ze stránky, kterou vám hodim dolu, stáhnete soubor s koncovkou .rar, případně dostáhnete winrar jakožto program pro otevření tohoto souboru, vyextrahujete, přejde do složky zaklínače(příklad[vy to máte jinak] D:\Hry\The Witcher 3 Wild Hunt) a do složky "mods" (pokud ji tam nemáte, tak ji tam prostě vytvořte - D:\Hry\The Witcher 3 Wild Hunt\mods) vložte složku "modHDReworkedProject", kterou jse získali vyextrahováním staženého souboru. A to je vše! Mód je automaticky aktivovaný a kdyby Vám to náhodou nevyhovovalo(jakože nebude), tak prostým smazání složky "modHDReworkedProject" ze složky "mods" ho deaktivujete.

Je tu ještě další otázka: jak moc to užere framerate hry? Mně to sežralo maximálně 5fps s grafikou GTX 960 4GB, která se dnes řadí do průměrného středu. Ale hlavně se toho nebojte, stáhněte si třeba bezplatnou verzi Fraps, který měří fps. Jestli máte grafickou kartu od Nvidie, tak pravděpodobně(nebo spíš určitě, pokud jste ji neodmazali ručně) máte aplikace Shadowplay, která umí taktéž měřit framera hry.

Aktuální verze módu je 3.46, na kterou potřebujete mít hru minimálně ve verzi 1.21(nejlépe 1.31), pokud si z nějakých důvodů nechcete hru aktualizovat, musíte si stáhnout starší verzi tohoto módu, to uděláte tak, že v nabídce si zvolíte FILES a popojede trochu dolu, intuitivně(nebo s pomocí překladače) zjistíte, která verze vám sedí nejlépe.

Autor si s tím dám poměrně dost práce a kdybyste ho chtěli nějak ocenit, vítá donate(darování) v podobě peněz, samozřejmě to je dobrovolné a mód i bez toho v klidu stáhnete. Je to jenom čistě pro jeho motivaci tvořit/udržovat módy i pro jiné hry, tento mód třeba udělal i do hry Fallout 4.

Odkaz: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/…

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Mód do zaklínače 3?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala: